Církev na cestě…

Ať už jsi na cestě skutečné nebo té duchovní, církev online je tu právě pro tebe! Církev není majestátní budova s vysokými stropy, církev jsou lidé, kteří objevili nádhernou osobu Ježíše Krista, která změnila jejich životy.

Ať jsi kdokoliv a odkudkoliv, plný otázek nebo hledáš naplnění či domov, pak jsi na správném místě. Církev online je tady proto, aby ti pomohla poznat Boží lásku a dobrotu, abys mohl navázat a rozvíjet osobní vztah s Kristem a také se poznat s křesťany v České republice.

Za minulý rok
0
Návštěvníků On Demand

Online vysílání

Církev online pravidelně zprostředkovává interaktivní přímý přenos nedělní bohoslužby církve Slovo života Brno. Každou neděli přinášíme vždy nejprve hudební blok chval a uctívání a poté čerstvé poselství pastora nebo dalších kazatelů místní církve. Během přenosu je pro internetové účastníky k dispozici společný chat nebo možnost tvorby zápisků.

Živé vysílání

Záznamy z archivu

Všechna naše online vysílání a ještě mnohem více je k dispozici v našem videoarchívu. Nabízíme k shlédnutí i ke stažení nedělní kázání, vyučování, záznamy z konferencí a mnoho dalšího. Videa jsou dostupná ve standardním i vysokém rozlišení na všech platformách – od počítačů přes tablety až k mobilům. Ať jsi kdekoli, můžeš být s námi!

Videa v archivu