PerMission: Evangelizační turné s Per Cedergårdhem v České republice

Redakce Aktuálně

7. – 16. září 2018

Velký muž s ještě větším srdcem Per Cedergårdh přijede opět po 2 letech do České republiky, aby kázal evangelium v moci Ducha svatého a modlil se za nemocné. Per slouží Bohu více než 30 let a jeho srdeční záležitostí je modlit se za nemocné. Během jeho služby dochází k zázrakům uzdravení a vysvobození z různých duchovních útlaků.

Per je vystudovaným architektem, Pána Ježíše Krista poznal před 55 roky a více jak tři desítky let káže evangelium a cestuje po celém světě. Díky jeho opravdovosti a upřímnému zájmu o každého člověka, kterému slouží, si získal srdce mnohých lidí. Jsme rádi, že jej opět budeme moci přivítat v několika našich Českých městech.

V Brně v církvi Slovo života (Nové sady 37) bude sloužit 16.9. na nedělní bohoslužbě v 10:00 hodin a v 18:00 hodin bude mít evangelizační shromáždění s modlitbami za nemocné (na stejném místě).

Určitě využijte příležitosti pozvat na jeho shromáždění své přátelé a známé. Letáčky budou k dispozici, během nedělních shromáždění si je můžete v Brně vyzvednout.

Přehled měst:
Praha a Milovice 7. – 11. září;
Pardubice 12. – 13. září;
Kroměříž 14. září;
Blansko 15. září.

Share