Vítejte v církvi!

Církev Slovo života je společenstvím lidí, kteří chtějí svou víru žít opravdově. Měřítkem naší víry je Bible a centrem nádherná osoba Ježíše Krista. Jako následovníci Ježíšova učení chceme žít podle Jeho největšího přikázání, milovat Boha a lidi kolem sebe.
Bohoslužby se konají každou neděli v 10 hodin na Nových sadech 37.

Bohoslužby církve Slovo života však můžete navštívit nejen v Brně, ale také v dalších šesti městech. Na dalších místech máme také misijní stanice.

MÍSTA A ČASY BOHOSLUŽEB
Image

Vysíláme on-line

Církev Slovo života již od roku 2007 pravidelně zprostředkovává interaktivní přímý videopřenos nedělních bohoslužeb a bourá tak fyzické hranice oddělující křesťany od okolního světa. V České republice jde o unikátní projekt.
KAŽDÝ ROK VÍCE NEŽ
0
ONLINE DIVÁKŮ
SLEDUJ CÍRKEV ONLINE

Více než jen neděle

Nejsme tu pro vás a vaše děti jen v neděli dopoledne! Církev Slovo života nabízí celou řadu dalších aktivit i v průběhu týdne, jako například kurzy Alfa a Beta, různé semináře se zahraničními hosty, pravidelné konference, večery chval, modlitební i zájmové skupiny, službu cizincům, Royal Rangers a další. Pořádáme také křty nebo třeba společné dovolené.
Ale nejen to! Církev je také zřizovatelem a provozovatelem služeb s širším dosahem: Základní a mateřské školy Jana Husa, internetové Biblické školy anebo internetového televizního vysílání TV7.
AKTIVITY

Zapoj se do služby ostatním

Žít křesťanský život znamená i zapojit se do služby ostatním. V církvi Slovo života je prostor pro každého, kdo chce pomáhat a dávat srdcem. Ať už jsi dobrý v komunikaci s lidmi, jsi zručný, máš rád technologie, hudbu, umění nebo jsi třeba rád s dětmi, Bůh chce použít tvé dary, aby v tomto světě udělal změnu. Jsi skutečně důležitý a budeme moc rádi, pokud se zapojíš do naší společné pomoci ostatním.
JAK SE ZAPOJIT
Image
Pokud prožíváš těžké časy, můžeš společně s námi žádat Boha o nadpřirozený dotek.
MODLITEBNÍ PODPORA
Image
Pokud se chceš s námi spojit, napiš nám přes online kontaktní formulář.
KONTAKT
Image
Spoj se s námi na Facebooku! Budeš mít vždy aktuální informace a už ti nic neuteče.
FACEBOOK
Image
Jsme také na Instagramu! Aktuální dění můžeš sledovat pomocí našeho instagramového účtu.
INSTAGRAM