Konference mládeže, 31.1. – 3.2. 2019

Redakce Aktuálně

Před 16 lety nám Bůh dal vizi uskutečnit křesťanskou konferenci mládeže církví Slovo života a Cesta života a trvalo pět let, než se tato vize stala skutečností. Pět let jsme se modlili, mluvili s lidmi kolem nás o tom, co nám Bůh položil na srdce a pak se čas naplnil –  v roce 2009 se konal první ročník konference s vizí povzbudit každého mladého křesťana k opravdovému vztahu s Ježíšem, který se pak odrazí nejen v jeho životě, ale ovlivní i svět, ve kterém žije.

Letos se tedy koná již 11. ročník Konference mládeže, tento rok s přiléhavým názvem Restart! Naším cílem a touhou je nastartovat v životech mladých lidí nový začátek jejich života s Bohem a vést je k opravdovosti a upřímnosti v jejich vztahu s Ním.

Stejně jako loni, i letos nás čeká koncert skupiny Espé, který se uskuteční v pátek, 2.2.2019, a zúčastnit se ho mohou nejen účastníci konference, ale i širší veřejnost. 

Čeká nás rovněž mnoho zajímavých hostů, přednášek a seminářů – bude z čeho vybírat a vybere si určitě každý :).

Podrobnější informace o programu konference, jejích řečnících i o možnosti registrace najdete zde: https://www.youthnet.cz/

Těšíme se na vás!!!

Organizátoři konference

Share