Misijní výjezd do Černé Hory, 18. – 21.4.2020

Redakce Aktuálně

Letos již potřetí pořádáme pro studenty naší Biblické internetové školy misijní výjezd do Černé Hory, ke kterému se může připojit každý, komu není lhostejná situace na Balkáně a zejména v této maličké, evangeliem téměř nezasažené, zemi. 

Jak možná někteří z vás vědí, Micael a Tina Lundinovi se loňského roku do Černé Hory přestěhovali a začali misijně působit v jejím hlavním městě – Podgorici. Zajistí tedy všem zúčastněným potřebné zázemí a budou nás po dobu misie i provázet po jednotlivých sborech. Vedoucím misijního výjezdu z české strany bude  Michal Vaněk.

Misijní výjezd se uskuteční v dubnu, v termínu od 18. – 21.4., což je od soboty do úterý, protože právě v těchto dnech létají do Černé Hory výhodné nízkonákladové lety společnosti Wizzair. 

Program: I letos bude těžiště misijní práce spočívat především v modlitbách za Černou Horu a za průlom duchovní atmosféry v zemi.  Součástí budou i návštěvy místních sborů s cílem povzbudit probuzené křesťany i jejich vedoucí a napomoci jim k vzájemné jednotě v lásce a porozumění.

Ubytování: Ubytováni budeme přímo ve městě Podgorica v bytech. Ubytování bude zajišťovat Micael Lundin na základě počtu přihlášených účastníků.

Doprava do Černé Hory: Cestovat budeme letadlem z Budapešti přímo do Podgorici. Pokud to bude možné, rádi bychom letěli všichni jedním letem, který odlétá z Budapešti v sobotu, 18.4.2020, v 10.55h dopoledne. Letenky si prosím zakupte co nejdříve, aby nebyla místa vyprodána. Zde je odkaz na námi zvolený let: D4kXsRs3lrcIJQ1oqS8BWf5&lf=3635&atr=0A

Zpět letíme v úterý, 21.4.2020, ve 12.40h odpoledne.

Doprava do Budapešti: Dopravu do Budapešti nijak neorganizujeme, na letiště se každý dopraví sám po své ose. Upozorňujeme, že na letišti je třeba být minimálně hodinu a půl před odletem letadla, tj. v 9.30h ráno.

Doprava po Černé Hoře: V Podgorici a po jejím okolí budeme cestovat pronajatými auty a taxíky, případně auty, kterými přijedeme přímo z ČR, pokud se někdo rozhodne cestovat autem.

Náklady na pobyt (kromě letenky): Náklady na dopravu a ubytování v Černé hoře budou cca 100 euro (70 euro za ubytování, 30 euro za pronájem auta). Předpokládané náklady na jídlo jsou 50 euro. Stravování na místě není zajištěno, obědy, případně večeře, budeme jíst v restauracích, jídlo na snídani a na svačiny si budeme kupovat v místních obchodech. Jídlo si každý hradí sám. Celkové náklady na pobyt (bez letenky) tedy budou cca 150 euro.

Zájemci o účast na misii hlaste se prosím na e-mail: radkak@slovozivota.cz.
Do e-mailu prosím uveďte i zvolený způsob dopravy do Černé Hory (auto/letadlo).

Moc se těšíme na další společnou práci na Božím díle v Černé Hoře.

Micael Lundin a Michal Vaněk.

Share