Misijní výjezd do Černé Hory, 27. – 30.4.2019

Redakce Aktuálně

Ve dnech 27. – 30.4. pořádáme opět výjezd do Černé Hory, malinké země uprostřed Balkánu s pouhým milionem obyvatel a nejmenším počtem křesťanů na kilometr čtvereční.

Misijní výjezd povedou zkušení vedoucí – Micael Lundin a Michal Vaněk.

Program: Vyplyne z aktuální situace a pravděpodobně bude podobný jako minulý rok, návštěvy místních sborů v Podgorici a okolí a modlitební procházky s modlitbami za průlom duchovní atmosféry v zemi. Cílem je povzbudit místní sbory a jejich vedoucí a napomoci jim k vzájemné jednotě v lásce a porozumění.

Ubytování: Ubytováni budeme přímo ve městě Podgorica ve dvou dvoupokojových bytech.

Doprava do Černé Hory: Cestovat budeme letadlem z Budapešti přímo do Podgorici. Pokud to bude možné, rádi bychom letěli všichni jedním letem, který odlétá z Budapešti v sobotu, 27.4.2019, v 6.35h ráno. Letenky si prosím zakupte co nejdříve, aby nebyla místa vyprodána. Zde je odkaz na námi zvolený let: https://letenky.studentagency.cz/booking/rezervace-cestujici?bookingStateId=c2d435c5-3152-45cf-a2de-b29aa49fcd1e

Zpět letíme v úterý, 30.4.2019, v 8.25h ráno.

Doprava do Budapešti: Dopravu do Budapešti nijak neorganizujeme, na letiště se každý dopraví sám po své ose. Upozorňujeme, že na letišti je třeba být minimálně hodinu a půl před odletem letadla, tj. v 5.00h ráno.

Doprava po Černé Hoře: V Podgorici a jejím okolí budeme cestovat pronajatými auty a taxíky, případně auty, kterými přijedeme přímo z ČR, pokud se někdo rozhodně cestovat autem.

Náklady na pobyt (kromě letenky): Náklady na dopravu a ubytování v Černé hoře budou cca 100 euro (70 euro za ubytování, 30 euro za pronájem auta). Předpokládané náklady na jídlo jsou 50 euro. Stravování na místě není zajištěno, obědy, případně večeře, budeme jíst v restauracích, jídlo na snídani a na svačiny si budeme kupovat v místních obchodech. Jídlo si každý hradí sám. Celkové náklady na pobyt (bez letenky) tedy budou cca 150 euro.

Zájemci o účast na misii hlaste se prosím na e-mail: radkak@slovozivota.cz.
Do e-mailu prosím uveďte i zvolený způsob dopravy do Černé Hory (auto/letadlo).

Moc se těšíme na společnou práci na Božím díle v Černé Hoře.

Micael Lundin a Michal Vaněk.

Share