Permission tour – ohlédnutí za misijním turné Per Cedergårdha po České republice

Redakce Církev bloguje

Ve dnech 7. – 15.9.2019 jsme v ČR hostili, jako již tradičně, misionáře Per Cedergårdha ze Švédska, jehož povoláním je především kázat evangelium a modlit se za nemocné.

Postupně navštívil Prahu, Milovice, Blansko, a nakonec strávil tři dny zde v Brně.

Na každém místě byli lidé, kteří poprvé vydali svůj život Pánu, a za stovky se Per modlil osobně se vzkládáním rukou za uzdravení.

V Brně jsme měli v pátek “čajování” (pouliční evangelizaci) v centru u podchodu do Tesca. Modlili jsme se za mnoho lidí a obdobně jsme je zvali na sobotní večer do církve. Bylo nádherné vidět kolik lidí z církve se zapojilo.

V sobotu odpoledne měl Per seminář o uzdravení, který navštívilo více než 50 lidí. Per se za většinu účastníků semináře na konci modlil, mazal je olejem a předával jim své pomazání ke službě k uzdravení.

Pokud jste se nemohli semináře nebo nedělního shromáždění zúčastnit, můžete si poslechnout audiozáznam pod tímto odkazem:https://1drv.ms/u/s!AjpKEQVestP0gcMWuu_zEg946KEE5w?e=1wDyhS

Na večerní evangelizaci v prostorách církve přišlo přes 100 lidí a bylo nádherné vidět, že pozvání přijalo mnoho lidí, které jsme zvali na ulici, což není zcela obvyklé. Během shromáždění odevzdalo svůj život Pánu 9 lidí, na které máme kontakty. Stovky lidí přijaly modlitbu za uzdravení. Modlitby trvaly až do 23h v noci. Jedna dívka byla dramaticky osvobozená z démonické svázanosti. Boží moc byla přímo hmatatelná. Na seminář i na evangelizaci přijeli nemocní lidé z daleka, aby se Per modlil za jejich uzdravení nebo přinesli šátky lidí, jenž byli v zoufalých situacích, abychom se za ně modlili.

Jedna naše studentka Biblické školy během semináře fotila. Krásné fotky si můžete prohlédnout v galerii níže.

Při nedělní bohoslužbě nás Per povzbuzoval, abychom byli jako církev smělí a nenechali se ničím odradit od naplňování Božího poslání. Modlil se za zažehnutí nového ohně v nás, a nakonec se modlil za uzdravení mnoha lidí, poté co přijal slova poznání.

Ještě v pondělí ráno, než Per odjížděl na letiště, jej navštívili lidé, kteří cestovali dvě hodiny jen proto, aby se modlil za jejich uzdravení.

Služba tohoto Božího muže pro nás byla velikým požehnáním a příkladem. Jeho soucit a láska k lidem, kterým slouží je pro nás velikým příkladem i inspirací.

Již nyní se těším na jeho další návštěvu.
Michal Vaněk

Share