Sborový den, 15.6.2019

Redakce Aktuálně

Má-li nějaká akce úspěch, bylo by škoda ji nezopakovat! Proto stejně jako loni a jako v předešlých letech pořádáme i letos sborový den, který je otevřený pro všechny členy i příznivce církve Slovo života i jejich přátele, rodinné příslušníky a známé! Zváni jsou zkrátka všichni, kdo mají chuť se sejít, pobýt na čerstvém vzduchu, probrat témata vážná i žertovná, zasportovat si, zasoutěžit a dobře se najíst.

Letos připadl sborový den přesně na půlku června, tedy na sobotu 15.6.

Sborový den bude probíhat opět na základně Royal Rangers v Hostěnicích, kterou nám pro tuto akci laskavě a ochotně zapůjčili vedoucí Royal Rangers.

Začínat budeme – letos již potřetí – křtem ve vodě ve 14.00h!

Zájemci o křest ovšem musí nejdříve projít řádnou přípravou, která proběhne dne 30.5.2019 v 18.00h v malém sále na Nových sadech 37. Ti z vás, kdo by se křtu chtěli zúčastnit, přihlašujte se prosím u Jirky Němce na email: jirin@slovozivota.cz.

Po křtu nás čeká chvilka oddechu u kávy a něčeho sladkého k zakousnutí, o což bychom chtěli poprosit i vás. Rádi ochutnáme nějaký váš léty odzkoušený rodinný recept a na oplátku se zase podělíme o ten náš. Čím více buchet, zákusků či řezů se sejde, tím sladší život budeme mít 😊.

Posilnění kávou a buchtami se pak vrhneme do soutěžení a her! Letos připravujeme pro děti i dospělé soutěžní stanoviště, na kterých budou děti i dospělí vydělávat speciální měnu, za kterou si pak budou moci koupit něco pěkného v Royalovském stánku! Každé stanoviště bude mít soutěžní variantu i pro dospělé, takže zkrátka nepřijdou ani hraví tatínkové, maminky, babičky, dědečci a strýčkové i tetičky. Pokud by někteří z vás měli na srdci zakoupit nějaké drobné ceny či cukrovinky pro děti do soutěžního stánku, přineste je prosím do neděle 9.6. na shromáždění a předejte je buď Radce Krupičkové nebo Jirkovi Němcovi.

Samozřejmě, že nebude chybět ani opékání špekáčků, které si každý přiveze sám, dle své vlastní chuti a v potřebném množství! Nealko nápoje i drobné cukrovinky bude možné zakoupit v okénku s občerstvením přímo na místě.

Můžete se přimlouvat i za krásné počasí, abychom si v rámci přípravy na léto mohli užívat slunce, sena i … 😊.

Těšíme se na vás!

Vedení církve Slovo života Brno

Share