Sborový den v Hostěnicích

Redakce Církev bloguje

V sobotu 17.6. jsme měli skvělou možnost se znovu po roce setkat mimo prostory naší církve a užívat si společně strávený čas v krásných Hostěnicích.

Děti i dospělí si příjemně užili odpoledne strávené v kouzelné přírodě. Bylo to pro ně zábavné odpoledne, plné nejrůznějších her a soutěží. Každý, kdo soutěžil, mohl vyhrát odměnu v podobě penízků Slovoživoťáků, které později mohl vyměnit za zajímavé ceny.

Měli jsme možnost potkat své přátele z církve a také pozvat své známé, kteří měli jedinečnou příležitost zažít tuto úžasnou atmosféru s námi. Popovídat si, dát si kávu, pivo či nanuk v obchůdku u Kavalců a soutěžit společně s dětmi.  Jedněmi z velmi důležitých postav tohoto krásného dne byly, jako každý rok, naše drahé babičky Boženka a Vlastička, které chválily děti za skvělé výkony a předávaly jim zasloužené odměny. Ty byly velice lákavé, a pokud jste byli dostatečně rychlí, mohli jste si jich od babiček „koupit“ i více.

Sborový den tradičně začal křtem ve vodě. Letos byli pokřtěni čtyři bratři. Jsme moc rádi za to, že se rozhodli udělat tak důležitý životní krok.

Po křtu jsme se již nemohli dočkat našich oblíbených soutěží. Mohli jsme vyzkoušet různé disciplíny jako například lukostřelbu, skákání žabáků, házení míčků, točení obručemi a další. Po skončení sportovních disciplín už byla volnější zábava.  Kdo chtěl, tak opékal špekáčky nebo jiné pochutiny, odpočíval u zapadajícího slunce, nebo si třeba zahrál fotbal. V průběhu dne sice trochu sprchlo, ale naštěstí nám to nepokazilo krásné odpoledne.

Jsme Bohu velice vděční za to, že každý rok můžeme všichni společně prožívat tuto nepopsatelně krásnou a požehnanou atmosféru plnou pohody, radosti, štěstí a dětského smíchu. Těšíme se na příště!

Share