Sborový den v Hostěnicích

Redakce Církev bloguje

V sobotu 22.6. jsme měli opět možnost se znovu po roce setkat mimo prostory naší církve a užívat si společně strávený čas v krásných Hostěnicích.

Děti i dospělí si příjemně užili odpoledne strávené v kouzelné přírodě. Bylo to zábavné odpoledne, plné nejrůznějších her a soutěží. Každý, kdo soutěžil, mohl vyhrát odměnu v podobě penízků Slovoživoťáků, které později mohl vyměnit za zajímavé ceny.

Měli jsme možnost potkat své přátele z církve a také pozvat své známé, kteří měli jedinečnou příležitost zažít tuto úžasnou atmosféru s námi. Popovídat si, dát si kávu, pivo či nanuk v obchůdku u Kavalců a soutěžit společně s dětmi.  Jedna z velmi důležitých postav tohoto krásného dne byla naše drahé babička Boženka, která chválila děti za skvělé výkony a předávala jim zasloužené odměny. Ty byly velice lákavé, a pokud jste byli dostatečně rychlí, mohli jste si jich od babiček „koupit“ i více.

Sborový den tradičně začal křtem ve vodě. Letos bylo pokřtěno šest křtěnců. Jsme moc rádi za to, že se rozhodli udělat tak důležitý životní krok.

Po křtu jsme se již nemohli dočkat našich oblíbených soutěží. Mohli jsme vyzkoušet různé disciplíny jako například lukostřelbu, házení míčků, točení obručemi a další. Po skončení sportovních disciplín už byla volnější zábava.  Kdo chtěl, tak opékal špekáčky nebo jiné pochutiny, odpočíval u zapadajícího slunce, nebo si třeba zahrál fotbal.

Bohu velice vděční za to, že každý rok můžeme všichni společně prožívat tuto nepopsatelně krásnou a požehnanou atmosféru plnou pohody, radosti, štěstí a dětského smíchu. Těšíme se na příště!

Share