Švédský evangelista Bengt Wedemalm v Brně

Redakce Aktuálně

Milí přátelé, bratři a sestry, 
ve dnech 15. a 16.2. 2020 uvítáme v Brně vzácného hosta – švédského evangelistu Bengta Wedemalma, který v 90. letech minulého století stál společně s Micaelem Lundinem u zrodu brněnského sboru Církve Slovo života.

Pamětníci určitě vědí, že Bengt Wedemalm je dynamický kazatel se silným evangelizačním pomazáním, který Bohu slouží již přes 30 let. O Boží lásce a moci kázal již ve více než 60 zemích světa. Roky pracoval jako ředitel misie a nyní cestuje a slouží po celém světě evangeliem, a to zejména v nezasažených Islámských národech. Jeho službu provází duch víry a nadpřirozené divy a znamení. S manželkou Viviann žijí v Londýně a mají čtyři děti.

V sobotu 15.2. nás čeká evangelizační shromáždění, kde můžeme očekávat působení Božího Ducha a Jeho osobní dotek. Proto se neostýchejme pozvat své nevěřící přátele, rodinné příslušníky i známé, kteří se při této příležitosti mohou poprvé setkat s Boží láskou a Jeho mocí. Sejdeme se ve velkém sále na Nových sadech 37 v 18.00h.

V neděli 16.2. bude Bengt kázat na našem pravidelném nedělním shromáždění v 10.00h, rovněž ve velkém sále na Nových sadech 37.

Nenechejte si tuto vzácnou příležitost ujít! Bengt se vrací do České republiky po téměř 30 letech a určitě stojí za to poslechnout si, co nám Bůh jeho prostřednictvím chce sdělit :).

Share