Youth Camp, Kaprálův mlýn, 21. – 23.6.2019

Redakce Aktuálně

Taky se těšíš na prázdniny? My se nemůžeme dočkat a tak jsme se rozhodli, že je odbouchneme dřív a společně! 
Strávíme víkend na krásném místě, potkáš staré přátele a poznáš nové!

Jestli si taky přeješ hodně muziky, tančit do noci a jít spát pozdě, povídat u ohně, ráno vstát a při chvále a čtení Bible a modlitbě vítat all fresh nový den, mluvit víc o tom, co prožíváš s lidmi, kteří tam budou připravení na vše, slyšet víc o tom, co Bůh má pro tvůj život a proč je církev jeho nejlepším a nejúžasnějším výmyslem a mnoho dalšího, pak prostě musíš jet s námi!

Téma campu je: “Vítej v rodině”

Praktické informace:
KDY: Tábor se uskuteční v termínu 21. – 23.6.2019

KDE: Kaprálův mlýn, Ochoz u Brna 235, 664 02 – více info o této skautské základně najdeš zde: http://www.kapraluvmlyn.cz/

ZA KOLIK?: 990,- Kč (kromě dopravy na místo – tu si každý účastník hradí sám zvlášť). V ceně je zahrnuto ubytování a strava (5x denně).

JAK PLATIT?: Úhradu za kemp prosím pošli přímo na účet u KB č. 43-42630297/0100. Závazně přihlášený je pouze ten účastník, který zaplatí za pobyt za a) buď zálohu ve výši 200,- Kč, a to do 19.5.2019, plus do 20.6.2019 zbytek částky nebo za b) uhradí celý pobyt najednou.

PŘIHLÁŠKY: K účasti se prosím přihlašuj na mail: radkak@slovozivota.cz. Do mailu prosím uveď jméno, příjmení, věk, mailovou adresu a telefonní číslo.

Děkujeme a těšíme se zanedlouho na viděnou!

Janette Oubrechtová a tým vedení mládeže církve Slovo života, sbor Brno

Share